Elder Design s.r.o.

IČO 28287789 · DIČ CZ28287789

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Kozí, Blažovice
Odvětví (NACE)
Realitní činnost · 683
Datum vzniku
2008-05-19
Počet zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
200,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 58769/KSBR
Dotace a EU fondy
3 záznamů

Hlavní předmět podnikání
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

B

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Elder Design s.r.o. v insolvenci?

Elder Design s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Elder Design s.r.o. plátce DPH?

Elder Design s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Elder Design s.r.o. sídlí?

Elder Design s.r.o. má sídlo na adrese Kozí, Blažovice, 66408.