GREENTHERM CAD s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 28031008
DIČ: CZ28031008
K Papírně 172/26, Plzeň
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Výstavba budov
4120
Datum vzniku:
2. 9. 2008
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 22015/KSPL
Předmět podnikání (výběr):
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona (v rozsahu oboru živností 1 až 79); provádění staveb, jejich změn a odstraňování; vodoinstalatérství, topenářství …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Jan Kazda od 7. 2. 2019jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma GREENTHERM CAD s.r.o. v insolvenci?
GREENTHERM CAD s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je GREENTHERM CAD s.r.o. plátce DPH?
GREENTHERM CAD s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma GREENTHERM CAD s.r.o. sídlí?
GREENTHERM CAD s.r.o. má sídlo na adrese K Papírně 172/26, Plzeň, 312 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗