VR OZE systems s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 27841936
DIČ: CZ27841936
č.p. 54, Tršice
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Energetika
3511
Datum vzniku:
9. 4. 2008
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 43257/KSOS
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; výroba elektřiny
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Vladimír Růžička od 9. 4. 2008jednatel
-
VR OZE Holding s.r.o. od 26. 11. 2025společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma VR OZE systems s.r.o. v insolvenci?
VR OZE systems s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je VR OZE systems s.r.o. plátce DPH?
VR OZE systems s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma VR OZE systems s.r.o. sídlí?
VR OZE systems s.r.o. má sídlo na adrese č.p. 54, Tršice, 783 57.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗