COMPLETE Developer, s.r.o.

IČO 27703061 · DIČ CZ27703061

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Masarykovo náměstí 37/13, Kyjov
Odvětví (NACE)
Realitní činnost · 68310
Datum vzniku
2006-09-29
Tržby 2025
4,0 mil. Kč
Výsledek hospodaření 2025
1,1 mil. Kč
Počet zaměstnanců
10 - 19 zaměstnanců
Základní kapitál
200,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 53210/KSBR

Předmět podnikání (výběr)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: Poskytování služeb pro zem…; Vodoinstalatérství, topenářství; Provádění staveb, jejich změn a odstraňování …

Hospodářské výsledky

RokTržbyVýsledek hospodaření
2025 4,0 mil. Kč 1,1 mil. Kč
2024 19,2 mil. Kč 631,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.

B

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma COMPLETE Developer, s.r.o. v insolvenci?

COMPLETE Developer, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma COMPLETE Developer, s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla COMPLETE Developer, s.r.o. tržby 4,0 mil. Kč.

Je COMPLETE Developer, s.r.o. plátce DPH?

COMPLETE Developer, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma COMPLETE Developer, s.r.o. sídlí?

COMPLETE Developer, s.r.o. má sídlo na adrese Masarykovo náměstí 37/13, Kyjov, 69701.