JMJ TRADE s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Bc. Josefína Holcnerová od 18. 11. 2024jednatelspolečníkPodíl: 20 %
-
Jan Kubačák od 13. 7. 2026jednatelspolečníkPodíl: 20 %
-
PhDr. Jan Kubačák, MBA od 22. 11. 2024společníkPodíl: 60 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2025
Společnost JMJ TRADE s.r.o. v roce 2025 snížila ztrátu o 72 % na 412,0 tis. Kč a tržby jí vzrostly o 30 % na 2,1 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | 2,1 mil. Kč | -412,0 tis. Kč |
| 2024 | 1,6 mil. Kč | -1,5 mil. Kč |
| 2023 | 1,6 mil. Kč | -1,3 mil. Kč |
| 2022 | 1,7 mil. Kč | -1,3 mil. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Zdroje krytí majetku 2025
Pasiva
- Výsledek hospodaření za období-412,0 tis. Kč
- Časové rozlišení305,0 tis. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
26 listin · 13 účetních závěrek- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 385/2026]C 52739/SL25/KSBR
- účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 31.05.2025C 52739/SL22/KSBR
- účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 31.05.2025C 52739/SL22/KSBR
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 558/2024]C 52739/SL20/KSBR· založeno 22. 11. 2024
- účetní závěrka [2021] rozvahaC 52739/SL14/KSBR
- účetní závěrka [2021] výkazC 52739/SL15/KSBR
- účetní závěrka [2021] přílohaC 52739/SL16/KSBR
- účetní závěrka [2015] rozvahaC 52739/SL11/KSBR
- účetní závěrka [2015] výkazC 52739/SL12/KSBR
- účetní závěrka [2015] přílohaC 52739/SL13/KSBR
- účetní závěrka [2014] rozvahaC 52739/SL8/KSBR
- účetní závěrka [2014] výkazC 52739/SL9/KSBR
- účetní závěrka [2014] přílohaC 52739/SL10/KSBR
- notářský zápis změna zakl.listiny, NZ 217/2014C 52739/SL6/KSBR
- notářský zápis rozh. VH, NZ 103/2012C 52739/SL5/KSBR
- ostatní odstoupení z funkce jednateleC 52739/SL21/KSBR· založeno 25. 11. 2024
- notářský zápis - zakl. dokumenty, NZ 284/06C 52739/SL1/KSBR
- ostatní - ČP + vzorC 52739/SL2/KSBR
- podpisové vzory + ČPC 52739/SL3/KSBR
- zakladatelské dokumentyC 52739/SL4/KSBR
- zakladatelské dokumentyC 52739/SL7/KSBR
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Magda Kubačákovájednatel28. 7. 2009 – 4. 11. 2024
- Magda Velebovájednatel28. 7. 2009 – 10. 5. 2012
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma JMJ TRADE s.r.o. v insolvenci?
JMJ TRADE s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma JMJ TRADE s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2025 měla JMJ TRADE s.r.o. tržby 2,1 mil. Kč.
Je firma JMJ TRADE s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2025 JMJ TRADE s.r.o. vykázala ztrátu 412,0 tis. Kč.
Je JMJ TRADE s.r.o. plátce DPH?
JMJ TRADE s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma JMJ TRADE s.r.o. sídlí?
JMJ TRADE s.r.o. má sídlo na adrese Korunní 2569/108, Praha, 101 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗