Red Flame s.r.o.

IČO 27623491 · DIČ CZ27623491

Aktivní společnost V insolvenčním řízení
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Římská 1276/36, Praha
Odvětví (NACE)
Maloobchod · 47790
Datum vzniku
2006-11-24
Základní kapitál
200,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 119634/MSPH

Předmět podnikání (výběr)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru; pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor, bez poskytování jiných než základních služeb, zajišťujících řádný pr…

F

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Red Flame s.r.o. v insolvenci?

Red Flame s.r.o. je vedena v insolvenčním řízení. Detail řízení najdete v kompletním profilu firmy.

Je Red Flame s.r.o. plátce DPH?

Red Flame s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Red Flame s.r.o. sídlí?

Red Flame s.r.o. má sídlo na adrese Římská 1276/36, Praha, 12000.