Advanced Engineering, s.r.o.

IČO 27456048 · DIČ CZ27456048

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Na ostrohu, Praha
Odvětví (NACE)
Architektura a inženýrství · 711
Datum vzniku
2006-05-24
Počet zaměstnanců
10 - 19 zaměstnanců
Základní kapitál
200,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 113952/MSPH
Veřejné zakázky (dodavatel)
1 záznamů
Dotace a EU fondy
5 záznamů

Hlavní předmět podnikání
činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců

A

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Advanced Engineering, s.r.o. v insolvenci?

Advanced Engineering, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Advanced Engineering, s.r.o. plátce DPH?

Advanced Engineering, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Advanced Engineering, s.r.o. sídlí?

Advanced Engineering, s.r.o. má sídlo na adrese Na ostrohu, Praha, 16000.