LIDOVÉ BYDLENÍ s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Petr Peške od 26. 6. 2006jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2025
Společnost LIDOVÉ BYDLENÍ s.r.o. v roce 2025 se dostala ze ztráty do zisku 113,0 tis. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | nezveřejňuje | 113,0 tis. Kč |
| 2024 | nezveřejňuje | -83,0 tis. Kč |
| 2023 | nezveřejňuje | 104,0 tis. Kč |
| 2022 | nezveřejňuje | 195,0 tis. Kč |
| 2021 | nezveřejňuje | -288,0 tis. Kč |
Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2025
Aktiva
- Dlouhodobý hmotný majetek1,1 mil. Kč
- Zásoby5,5 mil. Kč
- Krátkodobé pohledávky28,0 tis. Kč
- Peněžní prostředky2,2 mil. Kč
Pasiva
- Základní kapitál200,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let-1,8 mil. Kč
- Výsledek hospodaření za období113,0 tis. Kč
- Dlouhodobé závazky515,0 tis. Kč
- Krátkodobé závazky9,9 mil. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
31 listin · 21 účetních závěrek- účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2026C 23117/SL32/KSUL
- notářský zápis [NZ 123/2025]C 23117/SL30/KSUL
- účetní závěrka [2017]C 23117/SL25/KSUL
- účetní závěrka [2016]C 23117/SL24/KSUL
- účetní závěrka [2015]C 23117/SL23/KSUL
- účetní závěrka [2014]C 23117/SL22/KSUL
- účetní závěrka [2013]C 23117/SL21/KSUL
- účetní závěrka [2012]C 23117/SL20/KSUL
- účetní závěrka 2011C 23117/SL19/KSUL
- účetní závěrka 2010C 23117/SL18/KSUL
- účetní závěrka rozvaha 2009C 23117/SL15/KSUL
- účetní závěrka výkaz ZaZ 2009C 23117/SL16/KSUL
- účetní závěrka příloha 2009C 23117/SL17/KSUL
- účetní závěrka rozvaha 2008C 23117/SL12/KSUL
- účetní závěrka výkaz ZaZ 2008C 23117/SL13/KSUL
- účetní závěrka příloha 2008C 23117/SL14/KSUL
- účetní závěrka výkaz ZaZ 2007C 23117/SL10/KSUL
- účetní závěrka rozvaha 2007C 23117/SL9/KSUL
- účetní závěrka příloha 2007C 23117/SL11/KSUL
- účetní závěrka rozvaha 2006C 23117/SL6/KSUL
- účetní závěrka výkaz ZaZ 2006C 23117/SL7/KSUL
- notářský zápis Nz 185/2006 zakladat. listinaC 23117/SL3/KSUL
- notářský zápis Nz 476/2006C 23117/SL5/KSUL· založeno 18. 12. 2006
- účetní závěrka příloha 2006C 23117/SL8/KSUL
- podpisové vzory čestné prohlá. P. PeškeC 23117/SL1/KSUL
- souhlas druhého manžela L. PeškeováC 23117/SL2/KSUL
- zakladatelské dokumenty zakladatelská listinaC 23117/SL4/KSUL· založeno 18. 12. 2006
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma LIDOVÉ BYDLENÍ s.r.o. v insolvenci?
LIDOVÉ BYDLENÍ s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je firma LIDOVÉ BYDLENÍ s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2025 LIDOVÉ BYDLENÍ s.r.o. dosáhla zisku 113,0 tis. Kč.
Je LIDOVÉ BYDLENÍ s.r.o. plátce DPH?
LIDOVÉ BYDLENÍ s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma LIDOVÉ BYDLENÍ s.r.o. sídlí?
LIDOVÉ BYDLENÍ s.r.o. má sídlo na adrese č.p. 213, Heřmanice, 464 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗