Partner Plus s.r.o.

IČO 27202224

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
č.p. 74, Soběhrdy
Odvětví (NACE)
Finanční zprostředkování · 6622
Datum vzniku
2004-12-08
Tržby 2025
74,0 tis. Kč
Výsledek hospodaření 2025
-209,0 tis. Kč
Počet zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
200,0 tis. Kč
Spisová značka
C 104100/MSPH

Předmět podnikání (výběr)
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor; zprostředkovatelská činnost v pojišťovnictví

Hospodářské výsledky

RokTržbyVýsledek hospodaření
2025 74,0 tis. Kč -209,0 tis. Kč
2024 88,0 tis. Kč -20,0 tis. Kč
2023 103,0 tis. Kč 48,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Partner Plus s.r.o. v insolvenci?

Partner Plus s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma Partner Plus s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla Partner Plus s.r.o. tržby 74,0 tis. Kč.

Kde firma Partner Plus s.r.o. sídlí?

Partner Plus s.r.o. má sídlo na adrese č.p. 74, Soběhrdy, 25601.