HERO CZECH s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Vladimír Kučera od 1. 11. 2014jednatel
-
Pavel Procházka od 15. 2. 2018prokurista
-
HERO ESPANA, S.A. od 1. 7. 2014společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
33 listin · 21 účetních závěrek- účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022]C 97286/SL34/MSPH
- notářský zápis [NZ 2022/2021]C 97286/SL32/MSPH· založeno 22. 12. 2021
- účetní závěrka [2019], výroční zpráva [2019], zpráva o vztazích [2019], zpráva auditora [2019]C 97286/SL30/MSPH· založeno 18. 11. 2020
- účetní závěrka [2018], výroční zpráva [2018], zpráva o vztazích [2018], zpráva auditora [2018] výměna SL28/MSPHC 97286/SL29/MSPH
- notářský zápis [NZ 140/2018]C 97286/SL26/MSPH
- účetní závěrka [2014], zpráva auditora [2014]C 97286/SL22/MSPH
- účetní závěrka [2014], výroční zpráva [2014], zpráva o vztazích [2014], zpráva auditora [2014]C 97286/SL23/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 149/2014C 97286/SL20/MSPH
- účetní závěrka, výroční zpráva, zpráva o vztazích, zpráva auditora r.2008C 97286/SL9/MSPH
- notářský zápis NZ 345/2008C 97286/SL10/MSPH
- účetní závěrka, výroční zpráva -k 31.12.2007C 97286/SL8/MSPH
- výroční zpráva r.2006C 97286/SL7/MSPH
- notářský zápis NZ 200/2004C 97286/SL4/MSPH
- ostatní - rozhod. jedin. společ.C 97286/SL13/MSPH
- ostatní - Rozhodnutí jed. společníkaC 97286/SL15/MSPH
- smlouvy o převodu obchod. podíluC 97286/SL2/MSPH
- ostatní rozhod.jed.spol.C 97286/SL21/MSPH· založeno 22. 10. 2014
- zakladatelské dokumentyC 97286/SL3/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí názvy
- PF Czech s.r.o.14. 1. 2004 – 27. 5. 2004
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Josef Štrýblprokuristado 15. 2. 2018
- Ing. Monika Brázdováprokuristado 4. 5. 2015
- Mariola Matuszekjednatel15. 10. 2011 – 31. 10. 2014
- Ing. Radek Macekjednatel, prokurista1. 1. 2011 – 15. 10. 2011
- Ing. Pavel Hermanjednatel21. 4. 2004 – 31. 12. 2010
- Ing. Ondřej Gilprokuristado 2. 12. 2009
- TMF Assets s.r.o.společníkdo 27. 5. 2004
- L´ubica Jurčovájednatel14. 1. 2004 – 21. 4. 2004
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma HERO CZECH s.r.o. v insolvenci?
HERO CZECH s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je HERO CZECH s.r.o. plátce DPH?
HERO CZECH s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma HERO CZECH s.r.o. sídlí?
HERO CZECH s.r.o. má sídlo na adrese Radlická 751/113e, Praha, 158 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗