Villa Doria s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 27063984
DIČ: CZ27063984
Ostrovní 124/21, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Ostrovní 124/21, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Architektura a inženýrství 711
Datum vzniku: 28. 5. 2003
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 93625/MSPH
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Riccardo Pastore od 5. 5. 2014
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2018 neověřeno neověřeno
2017 neověřeno neověřeno
2016 neověřeno neověřeno
2015 neověřeno neověřeno
2014 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost navenek samostatně. Podepisování za společnost se provádí tak, že k vytištěné nebo vypsané obchodní firmě společnosti připojí jednatel svůj podpis.
Datová schránka: kxiu5ad
Další aktivní firmy na adrese sídla: 28

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

39 listin · 19 účetních závěrek
2017
2016
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Předchozí názvy

  • CASABELLA s.r.o.28. 5. 2003 – 13. 5. 2014

Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou

  • Starbrew LLPspolečníkdo 13. 5. 2014
  • Tristano Testajednatel9. 3. 2007 – 5. 5. 2014
  • Sergio Testajednatel, společník16. 9. 2004 – 1. 3. 2011
  • SBIL INTERNATIONAL S.A.společníkdo 26. 8. 2010
  • Ing. Jana Ciglbauerovájednatel28. 5. 2003 – 16. 9. 2004

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Villa Doria s.r.o. v insolvenci?

Villa Doria s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Villa Doria s.r.o. plátce DPH?

Villa Doria s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Villa Doria s.r.o. sídlí?

Villa Doria s.r.o. má sídlo na adrese Ostrovní 124/21, Praha, 110 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗