Enjoy Trade, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 26950707
DIČ: CZ26950707
Vinohradská 1322/78, Brno

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Vinohradská 1322/78, Brno Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Osobní služby 96020
Datum vzniku: 20. 12. 2004
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 47831/KSBR
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, provozovaná v těchto oborech činností: - …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Michal Rampl od 29. 8. 2006
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2024

Společnost Enjoy Trade, s.r.o. v roce 2024 snížila zisk o 12 % na 8,9 mil. Kč.

nezveřejňuje
Tržby
8,9 mil. Kč
Zisk
59,0 mil. Kč
Aktiva
45,3 mil. Kč
Vlastní kapitál
22 %
Celková zadluženost
15,1 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2021 2,4 mil., 2022 −3,3 mil., 2023 10,1 mil., 2024 8,9 mil.20212,4 mil.2022−3,3 mil.202310,1 mil.20248,9 mil.
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2024 nezveřejňuje 8,9 mil. Kč
2023 26,8 mil. Kč 10,1 mil. Kč
2022 nezveřejňuje -3,3 mil. Kč
2021 nezveřejňuje 2,4 mil. Kč

Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2024

Aktiva

  • Dlouhodobý hmotný majetek22,7 mil. Kč
  • Dlouhodobý finanční majetek1,6 mil. Kč
  • Zásoby3,0 mil. Kč
  • Krátkodobé pohledávky2,4 mil. Kč
  • Peněžní prostředky29,2 mil. Kč
  • Časové rozlišení48,0 tis. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál200,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let36,2 mil. Kč
  • Výsledek hospodaření za období8,9 mil. Kč
  • Dlouhodobé závazky7,3 mil. Kč
  • Krátkodobé závazky5,7 mil. Kč
  • Časové rozlišení674,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Společnost zastupuje jednatel samostatně.

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

4 listin · 4 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Enjoy Trade, s.r.o. v insolvenci?

Enjoy Trade, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je firma Enjoy Trade, s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2024 Enjoy Trade, s.r.o. dosáhla zisku 8,9 mil. Kč.

Je Enjoy Trade, s.r.o. plátce DPH?

Enjoy Trade, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Enjoy Trade, s.r.o. sídlí?

Enjoy Trade, s.r.o. má sídlo na adrese Vinohradská 1322/78, Brno, 618 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗