MSS - projekt s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 26849836
DIČ: CZ26849836
Michelská 580/63, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Michelská 580/63, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Architektura a inženýrství 711
Datum vzniku: 7. 1. 2005
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 123163/MSPH
Předmět podnikání (výběr): projektová činnost ve výstavbě; provádění staveb, jejich změn a odstraňování; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Martin Mynařík od 7. 1. 2005
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %
  • Alena Alaia od 10. 3. 2010
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost MSS - projekt s.r.o. v roce 2025 dosáhla zisku 4,6 mil. Kč.

nezveřejňuje
Tržby
4,6 mil. Kč
Zisk
22,1 mil. Kč
Aktiva
18,8 mil. Kč
Vlastní kapitál
14 %
Celková zadluženost
20,6 %
Návratnost aktiv (ROA)

Struktura majetku a zdrojů 2025

Aktiva

  • Dlouhodobý hmotný majetek658,0 tis. Kč
  • Krátkodobé pohledávky3,7 mil. Kč
  • Peněžní prostředky16,7 mil. Kč
  • Časové rozlišení1,1 mil. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál200,0 tis. Kč
  • Fondy ze zisku20,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let14,1 mil. Kč
  • Výsledek hospodaření za období4,6 mil. Kč
  • Krátkodobé závazky3,1 mil. Kč
  • Časové rozlišení150,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
Datová schránka: ba7n2p2
Další aktivní firmy na adrese sídla: 7

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

49 listin · 25 účetních závěrek
2016
2014
2013
2012
2011
2009
2008
2005
2004
bez roku

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Předchozí názvy

  • STATIK PROJEKT s.r.o.7. 1. 2005 – 30. 1. 2007

Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou

  • Alena Tlaškovájednatel, společník10. 3. 2010 – 5. 1. 2022
  • Alena Válkovájednatel, společník10. 3. 2010 – 11. 9. 2019
  • Ing. Jozef Suranjednatel, společník7. 8. 2007 – 12. 3. 2008
  • Roman Kalabusjednatel, společník7. 8. 2007 – 12. 3. 2008

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma MSS - projekt s.r.o. v insolvenci?

MSS - projekt s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je firma MSS - projekt s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 MSS - projekt s.r.o. dosáhla zisku 4,6 mil. Kč.

Je MSS - projekt s.r.o. plátce DPH?

MSS - projekt s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma MSS - projekt s.r.o. sídlí?

MSS - projekt s.r.o. má sídlo na adrese Michelská 580/63, Praha, 141 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗