APOLD SECURITY s.r.o.
IČO 26330784
· DIČ CZ26330784
Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Na Vápenicích 862/1, Plzeň
Odvětví (NACE)
Bezpečnostní služby · 80
Výsledek hospodaření 2025
207,0 tis. Kč
Počet zaměstnanců
25 - 49 zaměstnanců
Základní kapitál
200,0 tis. Kč
Spisová značka
C 13627/KSPL
Dotace a EU fondy
17 záznamů
Předmět podnikání (výběr)
podniky zajišťující ostrahu majetku a osob; služby soukromých detektivů
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
| 2025 |
24,5 mil. Kč |
207,0 tis. Kč |
| 2024 |
26,3 mil. Kč |
330,0 tis. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.
B
Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.
Zobrazit celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma APOLD SECURITY s.r.o. v insolvenci?
APOLD SECURITY s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma APOLD SECURITY s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2025 měla APOLD SECURITY s.r.o. tržby 24,5 mil. Kč.
Je APOLD SECURITY s.r.o. plátce DPH?
APOLD SECURITY s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma APOLD SECURITY s.r.o. sídlí?
APOLD SECURITY s.r.o. má sídlo na adrese Na Vápenicích 862/1, Plzeň, 32600.