Mazanec - Fenix s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Petr Křivánek od 4. 5. 2022jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2022
Společnost Mazanec - Fenix s.r.o. v roce 2022 se dostala ze ztráty do zisku 102,0 tis. Kč a tržby jí vzrostly o 35 % na 10,5 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2022 | 10,5 mil. Kč | 102,0 tis. Kč |
| 2021 | 7,8 mil. Kč | -1,0 mil. Kč |
| 2020 | 8,3 mil. Kč | 904,0 tis. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
65 listin · 51 účetních závěrek- účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.07.2025C 9247/SL65/KSCB
- notářský zápis [NZ 340/2024]C 9247/SL64/KSCB
- účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2023C 9247/SL62/KSCB
- notářský zápis [NZ 137/2022]C 9247/SL58/KSCB
- notářský zápis [NZ 210/2020]C 9247/SL54/KSCB
- účetní závěrka [2019]C 9247/SL55/KSCB· založeno 28. 12. 2020
- účetní závěrka [2019]C 9247/SL56/KSCB· založeno 28. 12. 2020
- účetní závěrka [2019]C 9247/SL57/KSCB· založeno 28. 12. 2020
- účetní závěrka [2018]C 9247/SL51/KSCB· založeno 19. 11. 2019
- účetní závěrka [2018]C 9247/SL52/KSCB· založeno 19. 11. 2019
- účetní závěrka [2018]C 9247/SL53/KSCB· založeno 19. 11. 2019
- notářský zápis [NZ 309/2018]C 9247/SL50/KSCB· založeno 20. 12. 2018
- účetní závěrka [2017]C 9247/SL47/KSCB· založeno 27. 11. 2018
- účetní závěrka [2017]C 9247/SL48/KSCB· založeno 27. 11. 2018
- účetní závěrka [2017]C 9247/SL49/KSCB· založeno 27. 11. 2018
- účetní závěrka [2016]C 9247/SL44/KSCB
- účetní závěrka [2016]C 9247/SL45/KSCB
- účetní závěrka [2016]C 9247/SL46/KSCB
- účetní závěrka [2015] vzzC 9247/SL41/KSCB
- účetní závěrka [2015] rozvahaC 9247/SL42/KSCB
- účetní závěrka [2015] přílohaC 9247/SL43/KSCB
- účetní závěrka [2014] 2014C 9247/SL39/KSCB
- účetní závěrka [2014] 2014C 9247/SL40/KSCB
- notářský zápis 155/2014C 9247/SL34/KSCB
- účetní závěrka [2014] 2014 - přílohaC 9247/SL38/KSCB
- účetní závěrka [2013] vzzC 9247/SL35/KSCB
- účetní závěrka [2013] rozvahaC 9247/SL36/KSCB
- účetní závěrka [2013] přílohaC 9247/SL37/KSCB
- účetní závěrka [2012] 2012 - vzzC 9247/SL31/KSCB
- účetní závěrka [2012] 2012 - roC 9247/SL32/KSCB
- účetní závěrka [2012] 2012 - přílohaC 9247/SL33/KSCB
- účetní závěrka -r.2011 - roC 9247/SL28/KSCB
- účetní závěrka -r.2011 - vzzC 9247/SL30/KSCB
- účetní závěrka -r.2010C 9247/SL25/KSCB
- účetní závěrka -r.2010C 9247/SL26/KSCB
- účetní závěrka r. 2009C 9247/SL22/KSCB
- účetní závěrka r. 2009C 9247/SL23/KSCB
- účetní závěrka r. 2009C 9247/SL24/KSCB
- účetní závěrka -r.2008C 9247/SL19/KSCB
- účetní závěrka -r.2008C 9247/SL20/KSCB
- účetní závěrka -r.2008C 9247/SL21/KSCB
- účetní závěrka r. 2007C 9247/SL16/KSCB
- účetní závěrka r. 2007C 9247/SL17/KSCB
- účetní závěrka r. 2007C 9247/SL18/KSCB
- účetní závěrka r. 2006C 9247/SL6/KSCB
- účetní závěrka r. 2006C 9247/SL7/KSCB
- účetní závěrka r. 2006C 9247/SL8/KSCB
- účetní závěrka r. 2005C 9247/SL10/KSCB
- účetní závěrka r. 2005C 9247/SL11/KSCB
- účetní závěrka r. 2005C 9247/SL12/KSCB
- účetní závěrka -r.2004C 9247/SL5/KSCB
- účetní závěrka -r.2003C 9247/SL4/KSCB
- účetní závěrka r. 2002C 9247/SL13/KSCB
- účetní závěrka r. 2002C 9247/SL14/KSCB
- účetní závěrka r. 2002C 9247/SL9/KSCB
- účetní závěrka -r.2001C 9247/SL3/KSCB
- účetní závěrka za rok 2000C 9247/SL2/KSCB
Zobrazeno 60 listin, účetní závěrky přednostně.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- Údolní 2997, 39002 Tábor26. 6. 2014 – 8. 10. 2024
- Údolní 2997, 39002 Tábor3. 8. 2007 – 26. 6. 2014
- Náchod 92, 39003 Tábor8. 11. 1999 – 3. 8. 2007
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Petr Sýkorajednatel, společník4. 5. 2022 – 30. 10. 2025
- Vlastimil Mazanecjednatel, společník8. 11. 1999 – 4. 5. 2022
- Ing. Martin Mazanecjednatel, společník20. 12. 2018 – 21. 9. 2020
- Mgr. Lenka Mazancovájednatel, společník8. 11. 1999 – 20. 12. 2018
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Mazanec - Fenix s.r.o. v insolvenci?
Mazanec - Fenix s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma Mazanec - Fenix s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2022 měla Mazanec - Fenix s.r.o. tržby 10,5 mil. Kč.
Je firma Mazanec - Fenix s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2022 Mazanec - Fenix s.r.o. dosáhla zisku 102,0 tis. Kč.
Je Mazanec - Fenix s.r.o. plátce DPH?
Mazanec - Fenix s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Mazanec - Fenix s.r.o. sídlí?
Mazanec - Fenix s.r.o. má sídlo na adrese č.p. 333, Malšice, 391 75.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗