KM Vlčice, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 25934571
DIČ: CZ25934571
č.p. 70, Vlčice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: č.p. 70, Vlčice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Zemědělství 01500
Datum vzniku: 17. 2. 2000
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 15725/KSHK
Předmět podnikání (výběr): Výroba a opravy zemědělských strojů a zařízení; Nákup zboží za účelem dalšího prodeje a prodej v rámci živnosti volné; Zprostředkovatelská činnost v rámci živnosti volné …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Jaroslav Jiránek od 9. 6. 2004
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost KM Vlčice, s.r.o. v roce 2025 zvýšila zisk o 684 % na 2,6 mil. Kč a tržby jí vzrostly o 4 % na 4,7 mil. Kč.

4,7 mil. Kč
Tržby
2,6 mil. Kč
Zisk
7,3 mil. Kč
Celkové výnosy
8,4 mil. Kč
Aktiva
2,5 mil. Kč
Vlastní kapitál
67 %
Celková zadluženost
30,4 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2021 −25,0 tis., 2022 745,0 tis., 2023 −573,0 tis., 2024 326,0 tis., 2025 2,6 mil.2021−25,0 tis.2022745,0 tis.2023−573,0 tis.2024326,0 tis.20252,6 mil.
Tržby (Kč)
Tržby (Kč): 2021 2,8 mil., 2022 5,9 mil., 2023 4,1 mil., 2024 4,5 mil., 2025 4,7 mil.20212,8 mil.20225,9 mil.20234,1 mil.20244,5 mil.20254,7 mil.
Celkové výnosy (Kč)
Celkové výnosy (Kč): 2021 3,7 mil., 2022 6,8 mil., 2023 5,1 mil., 2024 6,2 mil., 2025 7,3 mil.20213,7 mil.20226,8 mil.20235,1 mil.20246,2 mil.20257,3 mil.
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 4,7 mil. Kč 2,6 mil. Kč
2024 4,5 mil. Kč 326,0 tis. Kč
2023 4,1 mil. Kč -573,0 tis. Kč
2022 5,9 mil. Kč 745,0 tis. Kč
2021 2,8 mil. Kč -25,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2025

Aktiva

  • Dlouhodobý hmotný majetek3,6 mil. Kč
  • Zásoby218,0 tis. Kč
  • Krátkodobé pohledávky3,5 mil. Kč
  • Peněžní prostředky1,2 mil. Kč
  • Časové rozlišení6,0 tis. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál100,0 tis. Kč
  • Fondy ze zisku10,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let-176,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření za období2,6 mil. Kč
  • Dlouhodobé závazky2,2 mil. Kč
  • Krátkodobé závazky3,4 mil. Kč
  • Časové rozlišení321,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Způsob jednání za společnost: Jednatel jedná, zavazuje se a podepisuje samostatně ve všech věcech souvisejících s předmětem činnosti společnosti bez omezení jednatelského oprávnění.

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

30 listin · 27 účetních závěrek
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma KM Vlčice, s.r.o. v insolvenci?

KM Vlčice, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma KM Vlčice, s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla KM Vlčice, s.r.o. tržby 4,7 mil. Kč.

Je firma KM Vlčice, s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 KM Vlčice, s.r.o. dosáhla zisku 2,6 mil. Kč.

Je KM Vlčice, s.r.o. plátce DPH?

KM Vlčice, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma KM Vlčice, s.r.o. sídlí?

KM Vlčice, s.r.o. má sídlo na adrese č.p. 70, Vlčice, 541 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗