Polytex Engineering s.r.o.
IČO 25855701
· DIČ CZ25855701
Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE)
Velkoobchod · 461
Počet zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
120,0 tis. Kč
Spisová značka
C 22423/KSOS
Hlavní předmět podnikání
Výroba plastových a pryžových výrobků
C
Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.
Zobrazit celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma Polytex Engineering s.r.o. v insolvenci?
Polytex Engineering s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Polytex Engineering s.r.o. plátce DPH?
Polytex Engineering s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Polytex Engineering s.r.o. sídlí?
Polytex Engineering s.r.o. má sídlo na adrese Závodní, Karviná, 73506.