Gabion servis s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 25778901
DIČ: CZ25778901
Spodní 1, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Velkoobchod
46900
Datum vzniku:
12. 7. 1999
Základní kapitál:
120,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 69454/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Silniční motorová doprava: - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené …; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, v rozsahu těchto oborů činnosti: - posky…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Adrian Strnad od 24. 3. 2025jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Gabion servis s.r.o. v insolvenci?
Gabion servis s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Gabion servis s.r.o. plátce DPH?
Gabion servis s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Gabion servis s.r.o. sídlí?
Gabion servis s.r.o. má sídlo na adrese Spodní 1, Praha, 159 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗