10 Hanover CE s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Alena Wilson od 6. 2. 2002jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2024
Společnost 10 Hanover CE s.r.o. v roce 2024 zvýšila ztrátu o 13 % na 9,0 tis. Kč a tržby jí zůstaly na 3,0 tis. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2024 | 3,0 tis. Kč | -9,0 tis. Kč |
| 2023 | 3,0 tis. Kč | -8,0 tis. Kč |
| 2022 | 3,0 tis. Kč | -8,0 tis. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Zdroje krytí majetku 2024
Pasiva
- Základní kapitál100,0 tis. Kč
- Fondy ze zisku10,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let163,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření za období-9,0 tis. Kč
- Dlouhodobé závazky689,0 tis. Kč
Obchodní rejstřík
- Pismo Holding, s.r.o.(do 10. 5. 2013)
- ShelfCo XII., s.r.o.(do 4. 9. 2002)
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
3 listin · 3 účetních závěrekZdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma 10 Hanover CE s.r.o. v insolvenci?
10 Hanover CE s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma 10 Hanover CE s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2024 měla 10 Hanover CE s.r.o. tržby 3,0 tis. Kč.
Je firma 10 Hanover CE s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2024 10 Hanover CE s.r.o. vykázala ztrátu 9,0 tis. Kč.
Kde firma 10 Hanover CE s.r.o. sídlí?
10 Hanover CE s.r.o. má sídlo na adrese Hošťálkova 392/1d, Praha, 169 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗