JEMA BRNO s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Tomáš Svojanovský od 11. 11. 2015jednatelspolečníkPodíl: 54 %
-
Martin Procházka od 4. 12. 2017jednatelspolečníkPodíl: 23 %
-
Markéta Gardášová od 15. 2. 2023společníkPodíl: 23 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
47 listin · 25 účetních závěrek- účetní závěrka [2025] rozvahaC 31734/SL46/KSBR
- účetní závěrka [2025] přílohaC 31734/SL47/KSBR
- účetní závěrka [2024] rozvahaC 31734/SL44/KSBR
- účetní závěrka [2024] přílohaC 31734/SL45/KSBR
- účetní závěrka [2023] rozvaha.C 31734/SL42/KSBR· založeno 15. 10. 2024
- účetní závěrka [2023] přílohaC 31734/SL43/KSBR· založeno 15. 10. 2024
- účetní závěrka [2022] rozvahaC 31734/SL32/KSBR
- účetní závěrka [2022] přílohaC 31734/SL40/KSBR
- účetní závěrka [2021] rozvahaC 31734/SL41/KSBR
- účetní závěrka [2021] přílohaC 31734/SL38/KSBR
- účetní závěrka [2020] rozvahaC 31734/SL35/KSBR
- účetní závěrka [2020] přílohaC 31734/SL37/KSBR
- účetní závěrka [2019] rozvahaC 31734/SL33/KSBR
- účetní závěrka [2019] přílohaC 31734/SL34/KSBR
- účetní závěrka [2018] rozvahaC 31734/SL39/KSBR
- účetní závěrka [2018] přílohaC 31734/SL36/KSBR
- účetní závěrka [2017] rozvaha + výkaz k 28.02.2017C 31734/SL31/KSBR· založeno 14. 11. 2018
- účetní závěrka [2017] příloha k 31.12.2017C 31734/SL30/KSBR· založeno 14. 11. 2018
- notářský zápis [NZ 1512/2017]C 31734/SL20/KSBR· založeno 27. 12. 2017
- účetní závěrka [2016] rozvaha + výkazC 31734/SL29/KSBR· založeno 14. 11. 2018
- účetní závěrka [2016] přílohaC 31734/SL28/KSBR· založeno 14. 11. 2018
- účetní závěrka [2015] rozvaha + výkazC 31734/SL26/KSBR· založeno 14. 11. 2018
- účetní závěrka [2015] přílohaC 31734/SL27/KSBR· založeno 14. 11. 2018
- účetní závěrka [2014] rozvaha + výkazC 31734/SL25/KSBR· založeno 14. 11. 2018
- účetní závěrka [2014] přílohaC 31734/SL24/KSBR· založeno 14. 11. 2018
- účetní závěrka [2013] rozvaha + výkazC 31734/SL22/KSBR· založeno 14. 11. 2018
- účetní závěrka [2013] přílohaC 31734/SL23/KSBR· založeno 14. 11. 2018
- účetní závěrka [2012] rozvaha + výkazC 31734/SL18/KSBR
- účetní závěrka [2012] přílohaC 31734/SL19/KSBR
- účetní závěrka [2011] rozvaha + výkazC 31734/SL16/KSBR
- účetní závěrka [2011] přílohaC 31734/SL17/KSBR
- účetní závěrka [2010] rozvaha + výkazC 31734/SL14/KSBR
- účetní závěrka [2010] přílohaC 31734/SL15/KSBR
- účetní závěrka [2009] rozvaha + výkazC 31734/SL10/KSBR
- účetní závěrka [2009] přílohaC 31734/SL11/KSBR
- účetní závěrka [2008] rozvaha + výkazC 31734/SL8/KSBR
- účetní závěrka [2008] přílohaC 31734/SL9/KSBR
- účetní závěrka [2007] rozvaha + výkazC 31734/SL12/KSBR
- účetní závěrka [2007] přílohaC 31734/SL13/KSBR
- účetní závěrka 2006C 31734/SL7/KSBR
- účetní závěrka 2005C 31734/SL6/KSBR
- účetní závěrka 2003C 31734/SL5/KSBR
- účetní závěrka 2002C 31734/SL4/KSBR
- účetní závěrka 2001C 31734/SL3/KSBR
- účetní závěrka - 1999C 31734/SL2/KSBR
- zakladatelské dokumentyC 31734/SL1/KSBR· založeno 24. 11. 1998
- ostatní usnesení VHC 31734/SL21/KSBR· založeno 22. 12. 2017
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma JEMA BRNO s.r.o. v insolvenci?
JEMA BRNO s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je JEMA BRNO s.r.o. plátce DPH?
JEMA BRNO s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma JEMA BRNO s.r.o. sídlí?
JEMA BRNO s.r.o. má sídlo na adrese Veslařská 3071/25, Brno, 637 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗