FIN GRES s.r.o.

IČO 25404971 · DIČ CZ25404971

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Vítězná, Liberec
Odvětví (NACE)
Velkoobchod · 46730
Datum vzniku
1999-07-23
Výsledek hospodaření 2024
1,6 mil. Kč
Počet zaměstnanců
6 - 9 zaměstnanců
Základní kapitál
100,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 15699/KSUL
Dotace a EU fondy
4 záznamů

Hlavní předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

A

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma FIN GRES s.r.o. v insolvenci?

FIN GRES s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je FIN GRES s.r.o. plátce DPH?

FIN GRES s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma FIN GRES s.r.o. sídlí?

FIN GRES s.r.o. má sídlo na adrese Vítězná, Liberec, 46001.