TEOBA, spol. s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 25362844
DIČ: CZ25362844
č.p. 83, Dobratice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: č.p. 83, Dobratice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Maloobchod 471
Datum vzniku: 27. 11. 1996
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 15273/KSOS
Předmět podnikání (výběr): Zámečnictví, nástrojářství; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v oborech činnosti: - Výroba kovový…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Alena Tvrdá od 28. 6. 2023
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %
  • Jaroslav Tvrdý od 8. 4. 2022
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

Časté otázky

Je firma TEOBA, spol. s.r.o. v insolvenci?

TEOBA, spol. s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je TEOBA, spol. s.r.o. plátce DPH?

TEOBA, spol. s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma TEOBA, spol. s.r.o. sídlí?

TEOBA, spol. s.r.o. má sídlo na adrese č.p. 83, Dobratice, 739 51.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗