AMV - autoprodej s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 25299409
DIČ: CZ25299409
K Letišti 2218, Nymburk

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: K Letišti 2218, Nymburk Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Prodej a opravy vozidel 45200
Datum vzniku: 30. 12. 1998
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 98020/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej; Opravy motorových vozidel; Zprostředkovatelská činnost v obchodě, nemovitostech, reklamě, propagaci a informačním servisu …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Jiří Vít od 14. 5. 2026
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2021

Společnost AMV - autoprodej s.r.o. v roce 2021 snížila zisk o 72 % na 39,0 tis. Kč.

nezveřejňuje
Tržby
39,0 tis. Kč
Zisk
13,0 mil. Kč
Aktiva
3,2 mil. Kč
Vlastní kapitál
74 %
Celková zadluženost
0,3 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2020 140,0 tis., 2021 39,0 tis.2020140,0 tis.202139,0 tis.
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2021 nezveřejňuje 39,0 tis. Kč
2020 nezveřejňuje 140,0 tis. Kč

Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2021

Aktiva

  • Dlouhodobý hmotný majetek1,5 mil. Kč
  • Zásoby10,1 mil. Kč
  • Krátkodobé pohledávky126,0 tis. Kč
  • Peněžní prostředky1,2 mil. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál100,0 tis. Kč
  • Fondy ze zisku10,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let3,1 mil. Kč
  • Výsledek hospodaření za období39,0 tis. Kč
  • Dlouhodobé závazky8,2 mil. Kč
  • Krátkodobé závazky1,5 mil. Kč
  • Časové rozlišení107,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Způsob jednání za společnost: Jednatel jedná za společnost samostatně. Za společnost jednatel jedná tak, že k jejímu tištěnému nebo psanému názvu připojí svůj vlastnoruční podpis.
Poslední zápis v rejstříku: 14. 8. 2026
Datová schránka: 79vmdna

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

1 listin · 1 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Předchozí názvy

  • Jiří Křiček - AUTOPRODEJ s.r.o.30. 12. 1998 – 23. 1. 2004

Předchozí sídla

  • Jiřího Potůčka 294, 53009 Pardubice30. 12. 1998 – 23. 1. 2004

Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou

  • Marcela Vítovájednatel, prokurista, společník24. 10. 2003 – 14. 8. 2026
  • Jiří Křičekjednatel, společníkdo 23. 1. 2004

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma AMV - autoprodej s.r.o. v insolvenci?

AMV - autoprodej s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je firma AMV - autoprodej s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2021 AMV - autoprodej s.r.o. dosáhla zisku 39,0 tis. Kč.

Je AMV - autoprodej s.r.o. plátce DPH?

AMV - autoprodej s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma AMV - autoprodej s.r.o. sídlí?

AMV - autoprodej s.r.o. má sídlo na adrese K Letišti 2218, Nymburk, 288 02.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗