PRO export s.r.o.

IČO 25151762 · DIČ CZ25151762

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Česká 192/26, České Budějovice
Odvětví (NACE)
Maloobchod · 4778
Datum vzniku
1996-06-28
Tržby 2025
546,0 tis. Kč
Výsledek hospodaření 2025
56,0 tis. Kč
Základní kapitál
100,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 6274/KSCB

Předmět podnikání
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Hospodářské výsledky

RokTržbyVýsledek hospodaření
2025 546,0 tis. Kč 56,0 tis. Kč
2024 506,0 tis. Kč 37,0 tis. Kč
2023 584,0 tis. Kč 71,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.

A

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma PRO export s.r.o. v insolvenci?

PRO export s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma PRO export s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla PRO export s.r.o. tržby 546,0 tis. Kč.

Je PRO export s.r.o. plátce DPH?

PRO export s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma PRO export s.r.o. sídlí?

PRO export s.r.o. má sídlo na adrese Česká 192/26, České Budějovice, 37001.