MVI CZ, s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Igor Mazilin od 18. 10. 2001jednatelspolečníkPodíl: 33,3333 %
-
Valentina Mazilina od 18. 10. 2001jednatelspolečníkPodíl: 33,3333 %
-
Mikhail Mazilin od 7. 6. 2023společníkPodíl: 33,3333 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2025
Společnost MVI CZ, s.r.o. v roce 2025 vykázala vyrovnaný výsledek hospodaření 0 Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | 0 Kč | 0 Kč |
| 2024 | 0 Kč | 0 Kč |
Výkaz zisku a ztráty je podán, tržby z prodeje zboží, výrobků a služeb jsou v něm nulové.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2025
Aktiva
- Dlouhodobý hmotný majetek86,0 tis. Kč
- Peněžní prostředky55,0 tis. Kč
Pasiva
- Základní kapitál150,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let-9,0 tis. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
41 listin · 27 účetních závěrek- účetní závěrka [2024]C 50312/SL41/MSPH
- účetní závěrka [2023]C 50312/SL40/MSPH
- účetní závěrka [2022]C 50312/SL39/MSPH
- účetní závěrka [2021] VZaZC 50312/SL36/MSPH
- účetní závěrka [2021] rozvahaC 50312/SL38/MSPH
- účetní závěrka [2021] přílohaC 50312/SL37/MSPH
- účetní závěrka [2020] rozvahaC 50312/SL33/MSPH
- účetní závěrka [2020] VZaZC 50312/SL34/MSPH
- účetní závěrka [2020] přílohaC 50312/SL35/MSPH
- účetní závěrka [2019] VZZC 50312/SL30/MSPH
- účetní závěrka [2019] rozvahaC 50312/SL32/MSPH
- účetní závěrka [2019] přílohaC 50312/SL31/MSPH
- účetní závěrka [2018] rozvahaC 50312/SL27/MSPH· založeno 30. 12. 2019
- účetní závěrka [2018] VZaZC 50312/SL28/MSPH· založeno 30. 12. 2019
- účetní závěrka [2018] přílohaC 50312/SL29/MSPH· založeno 30. 12. 2019
- účetní závěrka [2017]C 50312/SL26/MSPH
- účetní závěrka [2016] VZZC 50312/SL24/MSPH
- účetní závěrka [2016] RozvahaC 50312/SL25/MSPH
- účetní závěrka [2016] PřílohaC 50312/SL23/MSPH
- účetní závěrka [2015] rozvahaC 50312/SL21/MSPH
- účetní závěrka [2015] vzzC 50312/SL22/MSPH
- účetní závěrka [2015] přílohaC 50312/SL20/MSPH
- účetní závěrka [2014]C 50312/SL19/MSPH
- notářský zápis NZ 369/2014C 50312/SL17/MSPH· založeno 15. 10. 2014
- účetní závěrka [2014] přílohaC 50312/SL18/MSPH
- účetní závěrka [2013]C 50312/SL16/MSPH
- notářský zápis NZ 219/2013C 50312/SL13/MSPH
- účetní závěrka r.2012C 50312/SL12/MSPH
- účetní závěrka [2011]C 50312/SL15/MSPH
- účetní závěrka [2010]C 50312/SL14/MSPH
- účetní závěrka r.2005C 50312/SL11/MSPH
- účetní závěrka r.2004C 50312/SL10/MSPH
- účetní závěrka 2003C 50312/SL9/MSPH
- notářský zápis [NZ 36/2002]C 50312/SL7/MSPH· založeno 18. 12. 2002
- účetní závěrka r. 2001,2002C 50312/SL8/MSPH
- účetní závěrka - rok 2000C 50312/SL6/MSPH· založeno 10. 12. 2001
- zakladatelské dokumenty bez dataC 50312/SL1/MSPH· založeno 16. 11. 1998
- zakladatelské dokumenty dodatek č.1C 50312/SL2/MSPH· založeno 16. 11. 1998
- zakladatelské dokumenty dodatek - bez dataC 50312/SL3/MSPH
- notářský zápis [NZ 267/1998]C 50312/SL4/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- Bašteckého 2556/9, Praha 527. 11. 2002 – 22. 5. 2013
- Korunní 89, Praha 324. 2. 1997 – 27. 11. 2002
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- František Tikaljednateldo 1. 10. 1997
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma MVI CZ, s.r.o. v insolvenci?
MVI CZ, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je firma MVI CZ, s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2025 MVI CZ, s.r.o. vykázala vyrovnaný výsledek hospodaření (bez zisku i ztráty) 0 Kč.
Kde firma MVI CZ, s.r.o. sídlí?
MVI CZ, s.r.o. má sídlo na adrese Milotická 479/6, Praha, 155 21.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗