Extol Inn s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 24793019
DIČ: CZ24793019
Michelská 300/60, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Michelská 300/60, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Velkoobchod 46900
Datum vzniku: 7. 1. 2011
Základní kapitál: 10,0 mil. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 174701/MSPH
Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách č. 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Mgr. Suad Mujakić od 7. 10. 2015
    jednatelspolečník
    Podíl: 28 %
  • Borut Stanič od 30. 12. 2023
    společník
    Podíl: 39,47 %
  • Esad Mujakič od 23. 11. 2015
    společník
    Podíl: 5 %
  • Satko Mujakić od 16. 6. 2020
    společník
    Podíl: 27,53 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Extol Inn s.r.o. v insolvenci?

Extol Inn s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Extol Inn s.r.o. plátce DPH?

Extol Inn s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Extol Inn s.r.o. sídlí?

Extol Inn s.r.o. má sídlo na adrese Michelská 300/60, Praha, 140 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗