Boutique Wines s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Vít Bartošek od 16. 5. 2013jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2024
Společnost Boutique Wines s.r.o. v roce 2024 snížila zisk o 26 % na 528,0 tis. Kč a tržby jí klesly o 9 % na 39,9 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2024 | 39,9 mil. Kč | 528,0 tis. Kč |
| 2023 | 43,9 mil. Kč | 718,0 tis. Kč |
| 2022 | 43,5 mil. Kč | 577,0 tis. Kč |
| 2021 | 46,3 mil. Kč | 581,0 tis. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2024
Aktiva
- Dlouhodobý hmotný majetek961,0 tis. Kč
- Zásoby4,9 mil. Kč
- Krátkodobé pohledávky20,8 mil. Kč
- Peněžní prostředky6,8 mil. Kč
Pasiva
- Základní kapitál210,0 tis. Kč
- Fondy ze zisku21,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let4,3 mil. Kč
- Výsledek hospodaření za období528,0 tis. Kč
- Dlouhodobé závazky26,5 mil. Kč
- Krátkodobé závazky1,8 mil. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
17 listin · 9 účetních závěrek- účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.08.2025C 170372/SL17/MSPH· založeno 9. 8. 2025
- účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 14.05.2024C 170372/SL16/MSPH· založeno 16. 5. 2024
- účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2023C 170372/SL15/MSPH· založeno 11. 6. 2023
- účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.04.2022C 170372/SL14/MSPH· založeno 15. 12. 2022
- účetní závěrka [2020]C 170372/SL13/MSPH· založeno 21. 5. 2021
- účetní závěrka [2019]C 170372/SL11/MSPH· založeno 8. 3. 2021
- účetní závěrka [2018]C 170372/SL12/MSPH· založeno 16. 3. 2021
- účetní závěrka [2017]C 170372/SL9/MSPH· založeno 13. 4. 2018
- účetní závěrka [2016]C 170372/SL10/MSPH· založeno 13. 4. 2018
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 80/2013C 170372/SL6/MSPH· založeno 29. 5. 2013
- notářský zápis NZ 1002/2012C 170372/SL4/MSPH· založeno 5. 11. 2012
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 1141/2010C 170372/SL1/MSPH· založeno 13. 10. 2010
- ostatní rozhodnutí jediného společníkaC 170372/SL7/MSPH· založeno 29. 5. 2013
- smlouvy o převodu obchod. podíluC 170372/SL8/MSPH· založeno 29. 5. 2013
- smlouvy o převodu obchod. podílu 2xC 170372/SL5/MSPH· založeno 5. 11. 2012
- souhlas druhého manželaC 170372/SL2/MSPH· založeno 13. 10. 2010
- podpisové vzory 2xC 170372/SL3/MSPH· založeno 13. 10. 2010
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Boutique Wines s.r.o. v insolvenci?
Boutique Wines s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma Boutique Wines s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2024 měla Boutique Wines s.r.o. tržby 39,9 mil. Kč.
Je firma Boutique Wines s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2024 Boutique Wines s.r.o. dosáhla zisku 528,0 tis. Kč.
Je Boutique Wines s.r.o. plátce DPH?
Boutique Wines s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Boutique Wines s.r.o. sídlí?
Boutique Wines s.r.o. má sídlo na adrese Marty Krásové 923/9, Praha, 196 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗