Mediatora spol. s r.o.

IČO 24704792 · DIČ CZ24704792

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Pod Šmukýřkou 1048/2, Praha
Odvětví (NACE)
Velkoobchod · 461
Datum vzniku
2010-07-22
Tržby 2024
47,0 tis. Kč
Výsledek hospodaření 2024
-1,0 tis. Kč
Základní kapitál
200,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 167483/MSPH

Předmět podnikání
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Hospodářské výsledky

RokTržbyVýsledek hospodaření
2024 47,0 tis. Kč -1,0 tis. Kč
2023 668,0 tis. Kč 62,0 tis. Kč
2022 1,4 mil. Kč 177,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Mediatora spol. s r.o. v insolvenci?

Mediatora spol. s r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma Mediatora spol. s r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2024 měla Mediatora spol. s r.o. tržby 47,0 tis. Kč.

Je Mediatora spol. s r.o. plátce DPH?

Mediatora spol. s r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Mediatora spol. s r.o. sídlí?

Mediatora spol. s r.o. má sídlo na adrese Pod Šmukýřkou 1048/2, Praha, 15000.