Hacknull.net s.r.o.

IČO 24677183 · DIČ CZ24677183

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
A. Kabátové, Stehelčeves
Odvětví (NACE)
Zemědělství · 016
Datum vzniku
2010-05-18
Základní kapitál
200,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 165368/MSPH

Hlavní předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona obory činnosti: - Poskytování služeb pro z…

B

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Hacknull.net s.r.o. v insolvenci?

Hacknull.net s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Hacknull.net s.r.o. plátce DPH?

Hacknull.net s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Hacknull.net s.r.o. sídlí?

Hacknull.net s.r.o. má sídlo na adrese A. Kabátové, Stehelčeves, 27342.