Pure Cana s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 24644188
DIČ: CZ24644188
Horálkova 997, Rajhrad
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Zemědělství
01610
Datum vzniku:
18. 3. 2026
Základní kapitál:
10,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 150786/KSBR
Předmět podnikání (výběr):
Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor; Správa vlastního majetku; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona zahrnující následující obory činností: - P…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Lukáš Pokorný od 18. 3. 2026jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Obchodní rejstřík
Způsob jednání:
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Poslední zápis v rejstříku:
18. 3. 2026
Datová schránka:
aay533h
Další aktivní firmy na adrese sídla:
2
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
1 listin2026
- notářský zápis [NZ 125/2026]C 150786/SL1/KSBR
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Rejstřík nevede předchozí názvy, sídla ani osoby, které bychom měli uložené.
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Pure Cana s.r.o. v insolvenci?
Pure Cana s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Pure Cana s.r.o. plátce DPH?
Pure Cana s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Pure Cana s.r.o. sídlí?
Pure Cana s.r.o. má sídlo na adrese Horálkova 997, Rajhrad, 664 61.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗