DPR Immobiliare s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Romano Deodati od 29. 10. 2012jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Pietro Deodati od 23. 10. 2015společníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2025
Společnost DPR Immobiliare s.r.o. v roce 2025 se propadla ze zisku do ztráty 9,4 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | nezveřejňuje | -9,4 mil. Kč |
| 2024 | nezveřejňuje | 80,0 tis. Kč |
| 2023 | nezveřejňuje | 85,0 tis. Kč |
| 2022 | — | 5,0 tis. Kč |
| 2021 | — | -8,0 tis. Kč |
Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2025
Aktiva
- Dlouhodobý hmotný majetek2,3 mil. Kč
- Dlouhodobý finanční majetek7,8 mil. Kč
- Krátkodobé pohledávky1,1 mil. Kč
- Peněžní prostředky781,0 tis. Kč
Pasiva
- Základní kapitál200,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let21,1 mil. Kč
- Výsledek hospodaření za období-9,4 mil. Kč
- Krátkodobé závazky131,0 tis. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
27 listin · 20 účetních závěrek- účetní závěrka [2020]C 201314/SL22/MSPH
- účetní závěrka [2019] rozvahaC 201314/SL19/MSPH
- účetní závěrka [2019] VZaZC 201314/SL20/MSPH
- účetní závěrka [2019] přílohaC 201314/SL21/MSPH
- účetní závěrka [2018] VZZC 201314/SL16/MSPH
- účetní závěrka [2018] rozvahaC 201314/SL18/MSPH
- účetní závěrka [2018] přílohaC 201314/SL17/MSPH
- účetní závěrka [2017] rozvahaC 201314/SL14/MSPH
- účetní závěrka [2017] VZaZC 201314/SL15/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 232/2017]C 201314/SL12/MSPH
- účetní závěrka [2017] PřílohaC 201314/SL13/MSPH
- účetní závěrka [2016] VZaZC 201314/SL10/MSPH
- účetní závěrka [2016] rozvahaC 201314/SL11/MSPH
- účetní závěrka [2016] přlohaC 201314/SL9/MSPH
- účetní závěrka [2015]C 201314/SL7/MSPH
- účetní závěrka [2015] PřílohaC 201314/SL8/MSPH
- účetní závěrka [2014] VZZC 201314/SL4/MSPH
- účetní závěrka [2014] rozvahaC 201314/SL5/MSPH
- účetní závěrka [2014] přílohaC 201314/SL6/MSPH
- účetní závěrka [2013]C 201314/SL3/MSPH
- účetní závěrka [2012]C 201314/SL2/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 505/2012C 201314/SL1/MSPH· založeno 22. 10. 2012
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma DPR Immobiliare s.r.o. v insolvenci?
DPR Immobiliare s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je firma DPR Immobiliare s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2025 DPR Immobiliare s.r.o. vykázala ztrátu 9,4 mil. Kč.
Kde firma DPR Immobiliare s.r.o. sídlí?
DPR Immobiliare s.r.o. má sídlo na adrese Šmeralova 358/19, Praha, 170 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗