CooLiving accommodation s.r.o.
IČO 24173991
· DIČ CZ24173991
Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE)
Velkoobchod · 461
Výsledek hospodaření 2024
-4,4 mil. Kč
Počet zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
200,0 tis. Kč
Spisová značka
C 185520/MSPH
Hlavní předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - Výroba textilií, textilních výrobků, odě…
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
| 2024 |
— |
-4,4 mil. Kč |
| 2023 |
0 Kč |
-2,0 tis. Kč |
| 2022 |
0 Kč |
-11,0 tis. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.
C
Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.
Zobrazit celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma CooLiving accommodation s.r.o. v insolvenci?
CooLiving accommodation s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je CooLiving accommodation s.r.o. plátce DPH?
CooLiving accommodation s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma CooLiving accommodation s.r.o. sídlí?
CooLiving accommodation s.r.o. má sídlo na adrese Na Karlovce, Praha, 16000.