LA studio Praha s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Luboš Korbel od 21. 9. 2011jednatelspolečníkPodíl: 60 %
-
Adam Pospíšil od 24. 8. 2022společníkPodíl: 40 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
23 listin · 13 účetních závěrek- účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.05.2025C 184528/SL22/MSPH
- notářský zápis [NZ 119/2024]C 184528/SL21/MSPH
- účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2022C 184528/SL18/MSPH· založeno 15. 12. 2022
- účetní závěrka [2020] rozvahaC 184528/SL15/MSPH
- účetní závěrka [2020] VZZC 184528/SL17/MSPH
- účetní závěrka [2020] přílohaC 184528/SL16/MSPH
- účetní závěrka [2019] rozvahaC 184528/SL13/MSPH
- účetní závěrka [2019] VZaZC 184528/SL14/MSPH
- účetní závěrka [2019] přílohaC 184528/SL12/MSPH
- účetní závěrka [2016] VZaZC 184528/SL6/MSPH
- účetní závěrka [2016] rozvahaC 184528/SL7/MSPH
- účetní závěrka [2016] přílohaC 184528/SL8/MSPH
- účetní závěrka [2015] rozvahaC 184528/SL11/MSPH
- účetní závěrka [2015] VZaZC 184528/SL9/MSPH
- účetní závěrka [2015] k 31. 1. 2016 - přílohaC 184528/SL10/MSPH
- notářský zápis NZ 294/2012C 184528/SL3/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 435/2011C 184528/SL1/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 184528]C 184528/SL5/MSPH· založeno 15. 11. 2016
- podpisové vzoryC 184528/SL2/MSPH
- smlouvy o převodu obchod. podíluC 184528/SL4/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí názvy
- Future Partners s.r.o.21. 9. 2011 – 5. 8. 2024
Předchozí sídla
- Za Mototechnou 1619, Stodůlky, 15500 Praha11. 11. 2016 – 24. 2. 2017
- K výtopně 1238, Zbraslav, 15600 Praha 521. 9. 2011 – 11. 11. 2016
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Mgr. Jan Maturaspolečníkdo 11. 11. 2016
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma LA studio Praha s.r.o. v insolvenci?
LA studio Praha s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je LA studio Praha s.r.o. plátce DPH?
LA studio Praha s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma LA studio Praha s.r.o. sídlí?
LA studio Praha s.r.o. má sídlo na adrese Geologická 575/2, Praha, 152 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗