SAPV Kbeličky, s.r.o.

IČO 24073237 · DIČ CZ24073237

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Zubatého 470/11, Praha
Datum vzniku
2026-01-01
Základní kapitál
100,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 438282/MSPH

Předmět podnikání (výběr)
Správa vlastního majetku; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

B

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma SAPV Kbeličky, s.r.o. v insolvenci?

SAPV Kbeličky, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je SAPV Kbeličky, s.r.o. plátce DPH?

SAPV Kbeličky, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma SAPV Kbeličky, s.r.o. sídlí?

SAPV Kbeličky, s.r.o. má sídlo na adrese Zubatého 470/11, Praha, 15000.