Be Luck s.r.o.
IČO 23904135
· DIČ CZ23904135
Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Opletalova 608/2, Havířov
Odvětví (NACE)
Prodej a opravy vozidel · 45200
Výsledek hospodaření 2025
-6,0 tis. Kč
Počet zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
20,0 tis. Kč
Spisová značka
C 101109/KSOS
Předmět podnikání (výběr)
Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství Skladování…; Silniční motorová doprava osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče
C
Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.
Zobrazit celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma Be Luck s.r.o. v insolvenci?
Be Luck s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma Be Luck s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2025 měla Be Luck s.r.o. tržby 26,0 tis. Kč.
Je Be Luck s.r.o. plátce DPH?
Be Luck s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Be Luck s.r.o. sídlí?
Be Luck s.r.o. má sídlo na adrese Opletalova 608/2, Havířov, 73601.