ForgeCast Europe s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 23712627
DIČ: CZ23712627
Hněvotínská 1400/75, Olomouc
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku:
11. 9. 2025
Základní kapitál:
20,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 100786/KSOS
Předmět podnikání (výběr):
zprostředkování obchodu a služeb; velkoobchod a maloobchod; poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Přemysl Stárek od 11. 9. 2025jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Obchodní rejstřík
Způsob jednání:
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Poslední zápis v rejstříku:
11. 9. 2025
Datová schránka:
yfxam6h
Další aktivní firmy na adrese sídla:
1
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
2 listin · 1 účetních závěrek2025
- účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 14.07.2026C 100786/SL2/KSOS
- notářský zápis [NZ 276/2025]C 100786/SL1/KSOS
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Rejstřík nevede předchozí názvy, sídla ani osoby, které bychom měli uložené.
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma ForgeCast Europe s.r.o. v insolvenci?
ForgeCast Europe s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je ForgeCast Europe s.r.o. plátce DPH?
ForgeCast Europe s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma ForgeCast Europe s.r.o. sídlí?
ForgeCast Europe s.r.o. má sídlo na adrese Hněvotínská 1400/75, Olomouc, 779 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗