ERVAS development s.r.o.

IČO 23195363 · DIČ CZ23195363

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Viktora Huga, Praha
Datum vzniku
2025-04-17
Počet zaměstnanců
6 - 9 zaměstnanců
Základní kapitál
10,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 423017/MSPH

Hlavní předmět podnikání
Správa vlastního majetku

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma ERVAS development s.r.o. v insolvenci?

ERVAS development s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je ERVAS development s.r.o. plátce DPH?

ERVAS development s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma ERVAS development s.r.o. sídlí?

ERVAS development s.r.o. má sídlo na adrese Viktora Huga, Praha, 15000.