Consumer Services s.r.o.
IČO 23100320
· DIČ CZ23100320
Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Výsledek hospodaření 2025
104,0 tis. Kč
Základní kapitál
1,0 tis. Kč
Spisová značka
C 420559/MSPH
Hlavní předmět podnikání
Správa vlastního majetku
C
Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.
Zobrazit celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma Consumer Services s.r.o. v insolvenci?
Consumer Services s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma Consumer Services s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2025 měla Consumer Services s.r.o. tržby 671,0 tis. Kč.
Je Consumer Services s.r.o. plátce DPH?
Consumer Services s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Consumer Services s.r.o. sídlí?
Consumer Services s.r.o. má sídlo na adrese Příčná, Praha, 11000.