Kmix solution s.r.o.

IČO 22602666 · DIČ CZ22602666

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Horní 1038/32b, Brno
Odvětví (NACE)
Kovové výrobky · 25
Datum vzniku
2025-02-18
Základní kapitál
1,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 143593/KSBR

Předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v rozsahu oborů činností: - výroba k…

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Kmix solution s.r.o. v insolvenci?

Kmix solution s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Kmix solution s.r.o. plátce DPH?

Kmix solution s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Kmix solution s.r.o. sídlí?

Kmix solution s.r.o. má sídlo na adrese Horní 1038/32b, Brno, 63900.