ENTEZI Institut s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 22490884
DIČ: CZ22490884
Horní 182, Havlíčkův Brod
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Vzdělávání
855
Datum vzniku:
25. 1. 2025
Základní kapitál:
20,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 54157/KSHK
Předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona obory zprostředkování obchodu a služeb, ve…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Iveta Elbl od 25. 1. 2025jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Zuzana Bunčo od 25. 1. 2025jednatelspolečníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma ENTEZI Institut s.r.o. v insolvenci?
ENTEZI Institut s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je ENTEZI Institut s.r.o. plátce DPH?
ENTEZI Institut s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma ENTEZI Institut s.r.o. sídlí?
ENTEZI Institut s.r.o. má sídlo na adrese Horní 182, Havlíčkův Brod, 580 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗