Beyond Grounds s.r.o.

IČO 22300554 · DIČ CZ22300554

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Příčná, Praha
Odvětví (NACE)
Stravování a pohostinství · 56100
Datum vzniku
2024-11-26
Počet zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
5,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 413546/MSPH

Hlavní předmět podnikání
Správa vlastního majetku

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Beyond Grounds s.r.o. v insolvenci?

Beyond Grounds s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Beyond Grounds s.r.o. plátce DPH?

Beyond Grounds s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Beyond Grounds s.r.o. sídlí?

Beyond Grounds s.r.o. má sídlo na adrese Příčná, Praha, 11000.