CChange Tech s.r.o.

IČO 22056734

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Příčná, Praha
Odvětví (NACE)
Velkoobchod · 46
Datum vzniku
2024-09-17
Tržby 2024
0 Kč
Výsledek hospodaření 2024
0 Kč
Počet zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
1,0 tis. Kč
Spisová značka
C 410314/MSPH

Hlavní předmět podnikání
pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

D

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma CChange Tech s.r.o. v insolvenci?

CChange Tech s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma CChange Tech s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2024 měla CChange Tech s.r.o. tržby 0 Kč.

Kde firma CChange Tech s.r.o. sídlí?

CChange Tech s.r.o. má sídlo na adrese Příčná, Praha, 11000.