SANACE STAVEB.CZ s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Martin Braunsperger od 29. 7. 2024jednatel
-
VŠE PRO STAVBY.CZ s.r.o. od 29. 7. 2024společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2025
Společnost SANACE STAVEB.CZ s.r.o. v roce 2025 se dostala ze ztráty do zisku 12,0 tis. Kč a tržby dosáhly 1,3 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | 1,3 mil. Kč | 12,0 tis. Kč |
| 2024 | 0 Kč | -7,0 tis. Kč |
Výkaz zisku a ztráty je podán, tržby z prodeje zboží, výrobků a služeb jsou v něm nulové.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
3 listin · 2 účetních závěrek- účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.04.2025C 406971/SL2/MSPH
- notářský zápis [NZ 657/2024]C 406971/SL1/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma SANACE STAVEB.CZ s.r.o. v insolvenci?
SANACE STAVEB.CZ s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma SANACE STAVEB.CZ s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2025 měla SANACE STAVEB.CZ s.r.o. tržby 1,3 mil. Kč.
Je firma SANACE STAVEB.CZ s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2025 SANACE STAVEB.CZ s.r.o. dosáhla zisku 12,0 tis. Kč.
Kde firma SANACE STAVEB.CZ s.r.o. sídlí?
SANACE STAVEB.CZ s.r.o. má sídlo na adrese V Občanském domově 1511/2, Praha, 140 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗