Randaal servis s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Marek Marhoul od 9. 7. 2024jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
3 listin · 2 účetních závěrek- účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 19.05.2025C 406641/SL2/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 223/2024]C 406641/SL1/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Randaal servis s.r.o. v insolvenci?
Randaal servis s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Randaal servis s.r.o. plátce DPH?
Randaal servis s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Randaal servis s.r.o. sídlí?
Randaal servis s.r.o. má sídlo na adrese Olšanská 54/3, Praha, 130 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗