VEX Group s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 21515131
DIČ: CZ21515131
Volgogradská 57/29, Liberec
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Výstavba budov
4120
Datum vzniku:
26. 4. 2024
Základní kapitál:
100,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 52076/KSUL
Předmět podnikání (výběr):
Zednictví; Truhlářství, podlahářství; Výroba a opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů Výroba… …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Adam Jandejsek od 26. 4. 2024jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Daniel Ješko od 26. 4. 2024jednatelspolečníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma VEX Group s.r.o. v insolvenci?
VEX Group s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je VEX Group s.r.o. plátce DPH?
VEX Group s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma VEX Group s.r.o. sídlí?
VEX Group s.r.o. má sídlo na adrese Volgogradská 57/29, Liberec, 460 07.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗