Profi looking s.r.o.

IČO 21381941 · DIČ CZ21381941

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Na hutích 581/1, Praha
Odvětví (NACE)
Velkoobchod · 46190
Datum vzniku
2024-03-21
Počet zaměstnanců
50 - 99 zaměstnanců
Základní kapitál
20,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 401130/MSPH

Předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Obory činnosti: Zprostředkování obchodu …

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Profi looking s.r.o. v insolvenci?

Profi looking s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Profi looking s.r.o. plátce DPH?

Profi looking s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Profi looking s.r.o. sídlí?

Profi looking s.r.o. má sídlo na adrese Na hutích 581/1, Praha, 16000.