EV Business s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 19998082
DIČ: CZ19998082
Wolkerova 2766, Kladno

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Wolkerova 2766, Kladno Zobrazit na mapě ↗
Datum vzniku: 7. 12. 2023
Základní kapitál: 2 Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 395300/MSPH
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona (vyjma oboru činnosti náležejícího do živn…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Emil Vocásek od 7. 12. 2023
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %
  • Emil Vocásek od 7. 12. 2023
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 neověřeno neověřeno
2024 neověřeno neověřeno
2023 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Každý z jednatelů zastupuje společnost samostatně.

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

4 listin · 3 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma EV Business s.r.o. v insolvenci?

EV Business s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je EV Business s.r.o. plátce DPH?

EV Business s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma EV Business s.r.o. sídlí?

EV Business s.r.o. má sídlo na adrese Wolkerova 2766, Kladno, 272 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗