Luscinia Silva s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Petr Javůrek od 3. 1. 2023jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2025
Společnost Luscinia Silva s.r.o. v roce 2025 zvýšila zisk o 300 % na 44,0 tis. Kč a tržby jí vzrostly na 296,0 tis. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | 296,0 tis. Kč | 44,0 tis. Kč |
| 2024 | 21,0 tis. Kč | 11,0 tis. Kč |
| 2023 | 4,0 tis. Kč | 1,0 tis. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2025
Aktiva
- Dlouhodobý hmotný majetek508,0 tis. Kč
- Krátkodobé pohledávky11,0 tis. Kč
- Peněžní prostředky58,0 tis. Kč
Pasiva
- Základní kapitál10,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let11,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření za období44,0 tis. Kč
- Dlouhodobé závazky418,0 tis. Kč
- Krátkodobé závazky94,0 tis. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
4 listin · 3 účetních závěrekZdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Rejstřík nevede předchozí názvy, sídla ani osoby, které bychom měli uložené.
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Luscinia Silva s.r.o. v insolvenci?
Luscinia Silva s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma Luscinia Silva s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2025 měla Luscinia Silva s.r.o. tržby 296,0 tis. Kč.
Je firma Luscinia Silva s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2025 Luscinia Silva s.r.o. dosáhla zisku 44,0 tis. Kč.
Je Luscinia Silva s.r.o. plátce DPH?
Luscinia Silva s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Luscinia Silva s.r.o. sídlí?
Luscinia Silva s.r.o. má sídlo na adrese Jarníkova 1877/10, Praha, 148 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗