Malone kapela s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 17602939
Bohuslava Martinů 1038/20, Hradec Králové

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Bohuslava Martinů 1038/20, Hradec Králové Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Umění 90020
Datum vzniku: 4. 10. 2022
Základní kapitál: 10,0 tis. Kč
Spisová značka: C 50128/KSHK
Předmět podnikání (výběr): Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona (v oborech činností zapsaných v živnostens…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Jakub Mareš od 4. 10. 2022
    jednatelspolečník
    Podíl: 25 %
  • Jan Skorunka od 4. 10. 2022
    jednatelspolečník
    Podíl: 25 %
  • Miloš Fejgl od 4. 10. 2022
    jednatelspolečník
    Podíl: 25 %
  • Matěj Přichystal od 4. 10. 2022
    společník
    Podíl: 25 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost Malone kapela s.r.o. v roce 2025 dosáhla zisku 17,0 tis. Kč.

nezveřejňuje
Tržby
17,0 tis. Kč
Zisk
33,0 tis. Kč
Aktiva
29,0 tis. Kč
Vlastní kapitál
12 %
Celková zadluženost
51,5 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2023 1,0 tis., 2025 17,0 tis.20231,0 tis.202517,0 tis.
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 nezveřejňuje 17,0 tis. Kč
2023 nezveřejňuje 1,0 tis. Kč

Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Zdroje krytí majetku 2025

Pasiva

  • Základní kapitál10,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let2,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření za období17,0 tis. Kč
  • Krátkodobé závazky4,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Každý jednatel zastupuje společnost samostatně, vyjma níže uvedených právních jednání, pro která se vyžaduje společné jednání alespoň dvou jednatelů: a) právní jednání, jehož předmět bude co do peněžního vyjádření přesahovat částku 100.000,-- Kč nebo ekvivalentní částku v cizí měně, b) právní jednání vedoucí k uzavření smlouvy o zápůjčce či úvěru, c) právní jednání vedoucí k uzavření smlouvy o nájmu, podnájmu či výpůjčce, d) právní jednání vedoucí k poskytnutí daru či nabídce sponzorství, e) nabývání či pozbývání majetkových účastí v jiných právnických osobách, f) zatěžování nemovitých či movitých věcí věcným břemenem, zástavním právem, předkupním právem či jiným závazkovým právem.
Datová schránka: tsk3wfv
Další aktivní firmy na adrese sídla: 14

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

5 listin · 3 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Rejstřík nevede předchozí názvy, sídla ani osoby, které bychom měli uložené.

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Malone kapela s.r.o. v insolvenci?

Malone kapela s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je firma Malone kapela s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 Malone kapela s.r.o. dosáhla zisku 17,0 tis. Kč.

Kde firma Malone kapela s.r.o. sídlí?

Malone kapela s.r.o. má sídlo na adrese Bohuslava Martinů 1038/20, Hradec Králové, 500 02.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗