Elements studio s.r.o.

IČO 17536910 · DIČ CZ17536910

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Dukelská, České Budějovice
Odvětví (NACE)
IT služby · 62
Datum vzniku
2022-09-14
Tržby 2025
2,5 mil. Kč
Výsledek hospodaření 2025
69,0 tis. Kč
Základní kapitál
10,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 32500/KSCB

Hlavní předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Hospodářské výsledky

RokTržbyVýsledek hospodaření
2025 2,5 mil. Kč 69,0 tis. Kč
2024 2,0 mil. Kč -97,0 tis. Kč
2023 1,3 mil. Kč -15,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Elements studio s.r.o. v insolvenci?

Elements studio s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma Elements studio s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla Elements studio s.r.o. tržby 2,5 mil. Kč.

Je Elements studio s.r.o. plátce DPH?

Elements studio s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Elements studio s.r.o. sídlí?

Elements studio s.r.o. má sídlo na adrese Dukelská, České Budějovice, 37001.